Izolacje Ścian

Efektywna szczelność oraz wysokie wartości oporu cieplnego R sprawiają, że izolacja natryskowa LALLAFOM® USA znacząco podnosi wydajność energetyczną budynków mieszkalnych i użytkowych. Dostępna w naszej ofercie piana zamknięto-komórkowa HeatGuard® o średniej gęstości oprócz niezawodnej izolacji, przyczynia się ponadto do poprawy strukturalnej integralności ścian, a co za tym idzie do wzmocnienia całej konstrukcji obiektu. Izolacja otwarto-komórkowa o niskiej gęstości z kolei, korzystnie oddziałuje na wskaźniki przenikania dźwięków.

Ocieplanie pianka poliuretanową to nie tylko lepsze parametry energooszczędności, wydajność konstrukcyjna i dźwiękowa, lecz także szereg innych korzyści, jak m.in. kontrola wilgoci, większa stabilność temperaturowa w obiekcie (budynek nie traci ciepła zimą, ale i nie nagrzewa się nadmiernie latem), bezpieczeństwo dla alergików, a także odporność na upływający czas. Materiał ten nie traci swych właściwości fizycznych wraz z upływem czasu, tak jak inne materiały izolacyjne.

Your image

Termowizja

Pokażemy różnicę na kamerze termowizyjnej

Your image

Ocieplanie Dachów

Zrobimy to szybko i skutecznie

Your image

Bezpieczeństwo

Produkt z ATESTEM

Your image

Izolacja Ścian

Zabezpieczymy i ocieplimy

 
Zobacz jak do nas dojechać

 

 

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę, zadać pytanie czy umówić się na spotkanie - prosimy o kontakt z nami poprzez formularz poniżej, lub dzwoniąc pod numer 501 314 600. 
ul. Łączna 39
41-303 Dąbrowa Górnicza

Formularz Kontaktowy

Twoja wiadomość została wysłana
Coś poszło nie tak z wysyłaniem. Spróbuj raz jeszcze