Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ISA”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ISA” jest Autoryzowaną i Certyfikowaną firmą w zakresie aplikacji pianek natryskowych i powłok izolacyjnych, amerykańskiej marki LALLAFOM® USA. Używane przez nas produkty są najwyższej jakości oraz są objęte bezterminową gwarancją.

Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie zostali przeszkoleni i otrzymali certyfikaty, zaświadczające o posiadaniu wiedzy technologicznej i umiejętności wykonywania natryskowych izolacji poliuretanowych i polimocznikowych.

O tym, jak fundamentalnie i z jak poważnym podejściem PW ISA traktuje zagadnienia ocieplenia poddaszy i izolacje budynków, świadczą:
Akredytacja Europejskiej Organizacji Poliuretanowych Izolacji Natryskowych (eopin.org)
Państwowe Świadectwo nr MI/ŚE/1597/209, uprawniające do sporządzania charakterystyki energetycznej budynków

 

Technologia izolacyjna, którą Państwu proponujemy to efekt trzech dekad badań amerykańskich naukowców. Szczegółowy opis oferty można zobaczyć na stronie http://pianka-izolacja-slask.pl/


Piana natryskowa tworzy w procesie instalacji bezłaczeniową warstwę izolacyjną, eliminując montażowe mostki termiczne. Izolacje natryskowe, które wykonujemy na terenie Śląska – m.in. izolacje natryskowe w Dąbrowie Górniczej – to rzesza naszych zadowolonych Klientów. Inwestorzy, których mogliśmy zapoznać z naszą nowoczesną technologią w szczególności cenią sobie jakość izolacji, jej trwałość i niezmienność w czasie. Już podczas pierwszego sezonu zimowego doceniają oni piany natryskowe, obserwując niskie koszty ogrzewania, a w lecie redukcję kosztów klimatyzacji.

Instalacja izolacji natryskowej dla typowego budynku mieszkalnego przeprowadzana jest zazwyczaj w ciągu jednego dnia naszej obecności na miejscu inwestycji ale nasze doświadczenia sięgają nawet jednodniowych aplikacji ponad kilkuset metrów kwadratowych.

Jeżeli chcesz zobaczyć opinię o naszej firmie zapraszamy tutaj: https://www.oferteo.pl/przedsiebiorstwo-wielobranzowe-isa/firma/1538676

Your image

Termowizja

Pokażemy różnicę na kamerze termowizyjnej

Your image

Ocieplanie Dachów

Zrobimy to szybko i skutecznie

Your image

Bezpieczeństwo

Produkt z ATESTEM

Your image

Izolacja Ścian

Zabezpieczymy i ocieplimy

 
Zobacz jak do nas dojechać

 

 

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę, zadać pytanie czy umówić się na spotkanie - prosimy o kontakt z nami poprzez formularz poniżej, lub dzwoniąc pod numer 501 314 600. 
ul. Łączna 39
41-303 Dąbrowa Górnicza

Formularz Kontaktowy

Twoja wiadomość została wysłana
Coś poszło nie tak z wysyłaniem. Spróbuj raz jeszcze