Zaopatrujemy naszych Klientów we wszystkie rodzaje pian oraz powłok najwyższej jakości. Jednym z naszych sztandarowych zamknięto-komórkowych produktów jest HeatGuard® 200, który doskonale sprawdza się w przypadku konstrukcji metalowych oraz murowanych. Odradzamy jednak korzystanie z produktów zamknięto-komorowych do ocieplania poddasza tradycyjnego domu jednorodzinnego z drewnianą konstrukcją dachu. W tego rodzaju standardowych konstrukcjach najlepiej sprawdza się specjalnie stworzona do izolowania drewnianych elementów, otwarto-komorowa piana typu SealGuard® 500 – jest ona paroprzepuszczalna, dzięki czemu umożliwia kontrolowane „oddychanie” przegrody budowlanej.


Ocieplenie poddasza za pomocą SealGuard® 500 pozwala na zaoszczędzenie energii na kilka sposobów, a także wyeliminowanie strat i obciążeń na instalacjach mechaniki grzewczo-wentylacyjnej. Ponadto newralgiczne zadaszenie staje się wyjątkowo szczelne, co pozwala na zredukowanie INFILTRACJI i EXFILTRACJI mas powietrza

Your image

Termowizja

Pokażemy różnicę na kamerze termowizyjnej

Your image

Ocieplanie Dachów

Zrobimy to szybko i skutecznie

Your image

Bezpieczeństwo

Produkt z ATESTEM

Your image

Izolacja Ścian

Zabezpieczymy i ocieplimy

 
Zobacz jak do nas dojechać

 

 

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę, zadać pytanie czy umówić się na spotkanie - prosimy o kontakt z nami poprzez formularz poniżej, lub dzwoniąc pod numer 501 314 600. 
ul. Łączna 39
41-303 Dąbrowa Górnicza

Formularz Kontaktowy

Twoja wiadomość została wysłana
Coś poszło nie tak z wysyłaniem. Spróbuj raz jeszcze