Izolacje Fundamentów

Zamknięto-komórkowa izolacja natryskowa HeatGuard® 200 w połączeniu z polimocznikiem SlamGuard® 210 posiada doskonałe właściwości hydroizolacyjne. Jest to wzorowe rozwiązanie do izolacji fundamentów. Najważniejszą cechą tej metody jest zapewnienie szczelności. System nie wymaga mocowania co znacznie skraca czas wykonania. Ekstremalnie wysoka adhezja podczas natrysku zapewnia scaloną i trwałą przyczepność jednocześnie wzmacniając jego konstrukcję.

Hydroizolacja fundamentów pianą poliuretanową to najlepsze rozwiązanie na rynku, ponieważ technologia HeatGuard® 200 zapewnia jednolitą powłokę skutecznie chroniącą przed jakimkolwiek dostępem wody, jak również przed przenikaniem zimna. Izolacja natryskowa idealnie przylega do powierzchni i szybko zastyga, pozwalając tym samym na kontynuowanie prac budowlanych. Ten rodzaj materiału pozwala zatem skrócić do minimum czas i koszty izolacji

Your image

Termowizja

Pokażemy różnicę na kamerze termowizyjnej

Your image

Ocieplanie Dachów

Zrobimy to szybko i skutecznie

Your image

Bezpieczeństwo

Produkt z ATESTEM

Your image

Izolacja Ścian

Zabezpieczymy i ocieplimy

 
Zobacz jak do nas dojechać
 

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę, zadać pytanie czy umówić się na spotkanie - prosimy o kontakt z nami poprzez formularz poniżej, lub dzwoniąc pod numer 501 314 600. 
ul. Łączna 39
41-303 Dąbrowa Górnicza

Formularz Kontaktowy

Twoja wiadomość została wysłana
Coś poszło nie tak z wysyłaniem. Spróbuj raz jeszcze